top of page

Over Time Class

Každou neděli | 17:00 - 18:00, 18:00 - 19:00
Místo: SOU Plynárenské, Pardubice
Cena: 2 500 Kč za pololetí


Ideální tréninkový program pro chlapce i dívky, kteří chtějí posouvat své individuální dovednosti i v průběhu sezóny. Budete pracovat s trenérem v malé skupině s dalšími hráči, kteří to berou vážně.

 

Nabízíme základní (U12-U13) a pokročilé (U14-U15) lekce, kde budou hráči rozvíjet svůj ball-handling, zakončení, práci nohou a střelbu. Pokud máte za cíl hrát basketbal na vysoké úrovni, toto je program, který jste hledali.

DSC_0529_edited.jpg

1 on 1 Session

Datum a čas: stanoven po předchozí domluvě

Místo: Sportovní hala UPCE Pardubice
Cena U16: 600 Kč za hodinu

Cena 16+: 800 Kč za hodinu

Trénuj s Pavlem Mňukem, který téměř dekádu získával zkušenosti od trenérů z celého světa, aby své zkušenosti mohl předat dál. Poslední roky se věnuje rozvoji dovedností, mentální odolnosti a pracovní morálce hráčů. Věří, že tyto principy pomohou hráčům vytvořit základ pro celoživotní úspěch.

 

Tréninky jsou přizpůsobeny a navrženy s ohledem na tvé osobní cíle.

Zahrnuje nájem tělocvičny. V případě zajištěný vlastních tréninkových prostor je cena stanovena na 300 Kč pro U16 a 500 Kč pro 16+ za hodinu.

Rezervace

Své místo si můžeš rezervovat na: info@bouncestreet.com

Do e-mailu uveď prosím o jakou lekci máš zájem (případně datum a čas), celé jméno, datum narození, klub, zkušenosti s basketbalem a případně další tvé požadavky.

Brzy se s tebou spojíme, abychom ti potvrdili tvůj termín a případně se domluvili na dalších podrobnostech.

Nenašel jsi co jsi hledal/a? Nevadí! Spoj se s námi a domluvíme pro tebe takový tréninkový program, který bude vyhovovat přesně tvým podmínkám.

bottom of page